mobil menu
ara

Sosyal Medya Yönetimi

sosyal medya hesapları
Tüm firmalar, işletme ve kişiler kendilerini tanıtmak, marka bilinirliklerini artırmak, ürünlerini daha geniş kitlelere göstere bilmek için artık sosyal medya hesaplarını kullanıyorlar. Firmaların resmi sosyal media hesapları mevcut ve bu sosyal medya hesaplarının aktif olarak kullanılması, yönetilmesi buralardan günlük olarak bilgi paylaşılması, markanın veya ürünün tanıtımlarının yapılması gerekmektedir.

Tüm bu saydıklarımız artık firmalarda bir iş dalı olan sosyal medya yöneticisinin işidir. Evet böyle bir iş dalı var artık Sosyal Medya Yöneticiliği veya Sosyal Medya Uzmanlığı da denebilir.

Firmanız için;
Tüm sosyal medya hesaplarınızın yönetimini, görsellerin oluşturulması ve paylaşılması, sosyal medya da görünürlüğünüzün artırılması, marka bilinirlik çalışmalarının yapılması gibi işlemleriniz de size yardımcı oluyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi İçin Fiyatlar

sosyal medya hesaplar ücretleri

Sosyal medya yönetimleri için ne kadar ücret ödeyeceğiniz tamamen size kalmış. Net bir fiyat bu iş için söylemek çok zor. Hangi sosyal hesaplarınız için ne süreliğine bir çalışma istiyorsunuz, ne tarz bir çalışma yapılmasını istiyorsunuz bunları bizimle paylaştığınız taktirde sizin için en uygun olacak şekilde fiyat teklifi suna biliriz.